Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Ferrand vinohradnické stroje a zařízení z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Ferrand vinohradnické stroje a zařízení si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz vinohradnické stroje a zařízení provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Ferrand zemědělská technika"
 • Ferrand ECIMEUSE, 2007, Osečkovače

  Ferrand ECIMEUSEObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Osečkovače
  2007
  Francie, France - 13 (Bouches-du-Rhône)

  54 042 CZK
 • Ferrand FERSOL F270, 2011, Obdělávání půdy

  Ferrand FERSOL F270

  Obdělávání půdy
  2011
  Francie

  67 552 CZK
 • Ferrand CHISEL, 2001, Hloubkové kypřiče

  Ferrand CHISELObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Hloubkové kypřiče
  2001
  Francie, France - 13 (Bouches-du-Rhône)

  54 042 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Ferrand vinohradnické stroje a zařízení, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Ferrand vinohradnické stroje a zařízení, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Ferrand vinohradnické stroje a zařízení (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.