Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Gil secí a sázecí stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Gil secí a sázecí stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz secí a sázecí stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Gil zemědělská technika"
 • Gil, Další secí stroje a příslušenství

  GilObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 4

  Další secí stroje a příslušenství

  Španělsko

  121 594 CZK
 • Gil AIRSEM 4024D, 2005, Přesné secí stroje

  Gil AIRSEM 4024DProvozní šířka: 420, Vyrobeno ve státě: ES

  Přesné secí stroje
  2005
  Španělsko, Palencia

  535 962 CZK
 • Gil AIRSEM 6034 D, 2009, Přesné secí stroje

  Gil AIRSEM 6034 DProvozní šířka: 600, Vyrobeno ve státě: ES

  Přesné secí stroje
  2009
  Španělsko, Palencia

  669 932 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Gil secí a sázecí stroje, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Gil secí a sázecí stroje, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Gil secí a sázecí stroje (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.