Počet inzerátů: 2

Goldhofer zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Goldhofer zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Goldhofer zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Goldhofer 5 Akslet, Přívěsy pro různé účely

  Goldhofer 5 AksletObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Přívěsy pro různé účely

  Dánsko, Gjerlev J.

  591 762 CZK
 • Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dolly, Přívěsy pro různé účely

  Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dollyObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Přívěsy pro různé účely

  Dánsko, Egtved

  252 112 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Goldhofer zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Goldhofer zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Goldhofer zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.