Počet inzerátů: 2

Herbert zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Herbert zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Herbert zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Herbert system 1800 multigrader, Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Herbert system 1800 multigrader

  Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Spojené králoství (UK), slingsby

  220 156 CZK
 • Herbert 1800 Grader - 1050784, Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Herbert 1800 Grader - 1050784Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Spojené králoství (UK), UK, Swineshead, PE20 3PS

  843 930 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Herbert zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Herbert zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Herbert zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.