Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Herbert zařízení pro pěstování brambor z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Herbert zařízení pro pěstování brambor si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zařízení pro pěstování brambor provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Herbert zemědělská technika"
  • Herbert 1800 Grader - 1050784, Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

    Herbert 1800 Grader - 1050784Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

    Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

    Spojené králoství (UK), UK, Swineshead, PE20 3PS

    897 163 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Herbert zařízení pro pěstování brambor, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Herbert zařízení pro pěstování brambor, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Herbert zařízení pro pěstování brambor (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.