Počet inzerátů: 3

Hese zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Hese zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Hese zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Hese 100-32, Tažené radlice

  Hese 100-32

  Tažené radlice

  Finsko, Turku, Konekeskus

  188 831 CZK
 • Hese 10-32 takalana, Tažené radlice

  Hese 10-32 takalana

  Tažené radlice

  Finsko, Alavus, Eepee AGRI

  109 089 CZK
 • Hese 1000-48, 2012, Tažené radlice

  Hese 1000-48

  Tažené radlice
  2012
  Finsko, Ilmajoki, Eepee AGRI

  270 655 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Hese zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Hese zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Hese zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.