Počet inzerátů: 1

Househam zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Househam zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Househam zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Househam super sprint 24m s/p sprayer, 2001, Postřikovače

  Househam super sprint 24m s/p sprayerKonfigurace pohonu: S vlastním pohonenm, Provozní šířka: 2400, Velikost pneumatik: 320/85/32, Objem nádrže: 2500

  Postřikovače
  2001 6000 h
  Spojené králoství (UK), slinsgby

  713 585 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Househam zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Househam zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Househam zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.