Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Househam zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Househam zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Househam zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Househam air ride 3000 28m self-propelled sprayer, 2004, Aplikátory tekutých hnojiv

  Househam air ride 3000 28m self-propelled sprayerProvozní šířka: 2800, Konfigurace pohonu: S vlastním pohonenm, Objem nádrže: 4x2

  Aplikátory tekutých hnojiv
  2004
  Spojené králoství (UK)

  1 053 578 CZK
 • Househam AR5000, 2008, Postřikovače

  Househam AR5000Konfigurace pohonu: S vlastním pohonenm, Objem nádrže: 5000

  Postřikovače
  2008 4500 h
  Ukrajina

  1 865 879 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Househam zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Househam zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Househam zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.