Počet inzerátů: 3

Jykevä zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Jykevä zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Jykevä zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Jykevä 300, Tažené radlice

  Jykevä 300Konfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 300

  Tažené radlice

  Finsko

  62 383 CZK
 • Jykevä 250, Tažené radlice

  Jykevä 250Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Tažené radlice

  Finsko, Kuopio

  16 931 CZK
 • Jykevä Perälevyjä, Tažené radlice

  Jykevä PerälevyjäVyrobeno ve státě: FI

  Tažené radlice

  Finsko, Honkajoki

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Jykevä zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Jykevä zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Jykevä zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.