Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Küpper-Weisser zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Küpper-Weisser zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
3 Výsledků hledání v "Küpper-Weisser zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Küpper-Weisser STA 80 Salzstreuer, 2001, Rozmetadlo minerálních hnojiv

  Küpper-Weisser STA 80 SalzstreuerObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Konfigurace pohonu: S návěsem

  Rozmetadlo minerálních hnojiv
  2001
  Německo, 27793 Wildeshausen

  67 332 CZK
 • Küpper-Weisser IMSSL Unimog, 2004, Sypače písku a soli

  Küpper-Weisser IMSSL UnimogObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Sypače písku a soli
  2004
  Německo, Bischofsgrün

  141 398 CZK
 • Küpper-Weisser STA 95 FS, 1997, Sypače písku a soli

  Küpper-Weisser STA 95 FSKonfigurace pohonu: Namontovaný

  Sypače písku a soli
  1997
  Německo, Hagelstadt

  121 198 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Küpper-Weisser zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Küpper-Weisser zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Küpper-Weisser zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.