Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty KBH aplikátory hnojiv z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky KBH aplikátory hnojiv si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz aplikátory hnojiv provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "KBH zemědělská technika"
 • KBH Pull Type Sprayer, 1993, Rozmetadlo minerálních hnojiv

  KBH Pull Type SprayerObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Provozní šířka: Ne

  Rozmetadlo minerálních hnojiv
  1993
  Spojené státy, Huntsville, AL

  88 685 CZK
 • KBH 26, 2003, Rozmetadlo minerálních hnojiv

  KBH 26Provozní šířka: Ne

  Rozmetadlo minerálních hnojiv
  2003
  Spojené státy, Glenwood, MN

  810 833 CZK
 • KBH 26, 2012, Rozmetadlo minerálních hnojiv

  KBH 26Provozní šířka: Ne

  Rozmetadlo minerálních hnojiv
  2012
  Spojené státy, Glenwood, MN

  931 191 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii KBH aplikátory hnojiv, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie KBH aplikátory hnojiv, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie KBH aplikátory hnojiv (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.