Počet inzerátů: 2

Kersten zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Kersten zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Kersten zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
inzeráty/stránka
 • Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraber, Další stroje a zařízení pro chov zemědělských zvířat

  Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraberObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Další stroje a zařízení pro chov zemědělských zvířat

  Dánsko, Egtved

  35 522 CZK
 • Kersten K, 2015, Motory

  Kersten K

  Motory
  2015
  Spojené králoství (UK)

  142 342 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Kersten zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Kersten zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Kersten zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.