Počet inzerátů: 1

Liaz zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Liaz zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Liaz zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Liaz 151.280, 1990, Sypače písku a soli

  Liaz 151.280Celková hmotnost: 17000, Další informace: 2014 GO motoru (najeto 1500 km) + přední nápravy. VYVODY i na HR (kdysi byla násypka VSV6 po celkové opravě, přední i zadní sypání, sola

  Sypače písku a soli
  1990
  Česká republika

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Liaz zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Liaz zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Liaz zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.