Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Matti zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Matti zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Matti zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Matti 12 m3 lietevaunu, Jiné hnojicí stroje a příslušenství

  Matti 12 m3 lietevaunu

  Jiné hnojicí stroje a příslušenství

  Finsko

  173 772 CZK
 • Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimella, 2006, Kalové cisterny

  Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimellaObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Počet předchozích majitelů: 2, Maximální objem nákladu: 1.4e+007, Objem nádrže: 14000, Vyrobeno ve státě: FI

  Kalové cisterny
  2006
  Finsko, sievi

  403 995 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Matti zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Matti zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Matti zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.