Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Murray další z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Murray další si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz další provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Murray zemědělská technika"
 • Murray 4.0/21 Ultra, Další

  Murray 4.0/21 Ultra

  Další

  Německo, Schönecken

  21 617 CZK
 • Murray MM691150, 2012, Další

  Murray MM691150Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Další
  2012
  Dánsko, Egtved

  31 249 CZK
 • Murray 1450/70, Další

  Murray 1450/70Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 2

  Další

  Dánsko, Viborg

  27 252 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Murray další, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Murray další, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Murray další (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.