Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty NDI použitá kola a příslušenství k traktorům z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky NDI použitá kola a příslušenství k traktorům si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz použitá kola a příslušenství k traktorům provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "NDI zemědělská technika"
 • NDI, Kola

  NDIObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 2

  Kola

  Dánsko, Hadsten

  54 506 CZK
 • NDI 18.4R38, Dvojitá kola

  NDI 18.4R38

  Dvojitá kola

  Dánsko

  35 611 CZK
 • NDI 18,4X38TVILLINGHJUL, Dvojitá kola

  NDI 18,4X38TVILLINGHJUL

  Dvojitá kola

  Dánsko

  35 974 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii NDI použitá kola a příslušenství k traktorům, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie NDI použitá kola a příslušenství k traktorům, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie NDI použitá kola a příslušenství k traktorům (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.