Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Parma zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Parma zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Parma zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Parma 2966 Sugar Beet Harvestor, 1987, Příslušenství a náhradní díly ke kombajnům

  Parma 2966 Sugar Beet HarvestorObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Příslušenství a náhradní díly ke kombajnům
  1987
  Spojené státy, Prineville, OR

  138 467 CZK
 • Parma 144 Sugar Beet Topper, 1997, Kombajn

  Parma 144 Sugar Beet TopperObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: Ne, Výkon motoru:

  Kombajn
  1997
  Spojené státy, Prineville, OR

  98 185 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Parma zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Parma zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Parma zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.