Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Parmitter stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Parmitter stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Parmitter zemědělská technika"
 • Parmitter TR 34, Ovíječky

  Parmitter TR 34Konfigurace pohonu: Namontovaný

  Ovíječky

  Švédsko, Skellefteå

  113 685 CZK
 • Parmitter Inplast Tr 34 750STR, Lis na válcové balíky

  Parmitter Inplast Tr 34 750STRStav zadních pneumatik: TransportDimensions%

  Lis na válcové balíky

  Švédsko, Vännäsby

  42 632 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Parmitter stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Parmitter stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Parmitter stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.