Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Patruuna nakladače a rypadla z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Patruuna nakladače a rypadla si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz nakladače a rypadla provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Patruuna zemědělská technika"
 • Patruuna 400, Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Patruuna 400

  Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Finsko, Lapua

  119 838 CZK
 • Patruuna SONTAKONES, Další stroje a zařízení pro chov zemědělských zvířat

  Patruuna SONTAKONES

  Další stroje a zařízení pro chov zemědělských zvířat

  Finsko, ILMAJOKI

  16 213 CZK
 • Patruuna Paalikoura, Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Patruuna Paalikoura

  Další nakladače, rypadla a příslušenství

  Finsko, Lahti

  32 695 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Patruuna nakladače a rypadla, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Patruuna nakladače a rypadla, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Patruuna nakladače a rypadla (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.