Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Pome silniční a sněhové stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Pome silniční a sněhové stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz silniční a sněhové stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledků hledání v "Pome zemědělská technika"
 • Pome Nivelaura, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Pome NivelauraObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Počet předchozích majitelů: 1, Provozní šířka: 2.4

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Finsko, Lahti

  102 680 CZK
 • Pome Volvo, 2013, Další

  Pome Volvo

  Další
  2013
  Finsko

  183 743 CZK
 • Pome Nivelaura, 2010, Tažené radlice

  Pome Nivelaura

  Tažené radlice
  2010
  Finsko, Ilmajoki, Eepee AGRI

  95 871 CZK
 • Pome NIVELAURA, Tažené radlice

  Pome NIVELAURA

  Tažené radlice

  Finsko, Tampere, Konekeskus

  86 062 CZK
 • Pome 320 NIVELAURA, 2015, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Pome 320 NIVELAURA

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice
  2015
  Finsko, Tampere, Konekeskus

  135 105 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Pome silniční a sněhové stroje, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Pome silniční a sněhové stroje, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Pome silniční a sněhové stroje (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.