Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rasco zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rasco zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
4 Výsledků hledání v "Rasco zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Rasco SPT 3.0, 2007, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Rasco SPT 3.0

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice
  2007
  Německo

  113 172 CZK
 • Rasco Trac 3.0, 2010, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Rasco Trac 3.0

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice
  2010
  Německo

  156 158 CZK
 • Rasco NEW truck 4x4+ spreader + snow plough + tipper box, 2012, Další silniční a sněhové stroje

  Rasco NEW truck 4x4+ spreader + snow plough + tipper boxKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Další silniční a sněhové stroje
  2012
  Lotyšsko

  Nabídněte cenu
 • Rasco TRAC 3.0, 2014, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Rasco TRAC 3.0Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Celková hmotnost: 730, Provozní šířka: 300

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice
  2014
  Finsko, Laukaa

  201 998 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Rasco zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Rasco zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Rasco zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.