Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Red Roo stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Red Roo stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Red Roo zemědělská technika"
 • Red Roo Cut 3.50 meter 3,5m, 2010, Žací stroje

  Red Roo Cut 3.50 meter 3,5mObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Žací stroje
  2010
  Dánsko, Egtved

  65 408 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Red Roo stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Red Roo stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Red Roo stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.