Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty ROME stroje na zpracování půdy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky ROME stroje na zpracování půdy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na zpracování půdy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "ROME zemědělská technika"
 • ROME TAW20S, Talířové brány

  ROME TAW20S

  Talířové brány

  Spojené státy, Saint Paul, Minnesota

  493 176 CZK
 • ROME TAW20, Talířové brány

  ROME TAW20

  Talířové brány

  Spojené státy, Saint Paul, Minnesota

  366 721 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii ROME stroje na zpracování půdy, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie ROME stroje na zpracování půdy, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie ROME stroje na zpracování půdy (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.