Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Rumpstad stroje na zpracování půdy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Rumpstad stroje na zpracování půdy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na zpracování půdy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Rumpstad zemědělská technika"
 • Rumpstad 13 Zinken, Kultivátory

  Rumpstad 13 ZinkenKonfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 300

  Kultivátory

  Německo, 48480 Spelle

  20 266 CZK
 • Rumpstad STOPPELPLOEG, 1900, Konvenční pluh

  Rumpstad STOPPELPLOEGKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Konvenční pluh
  1900
  Nizozemí, MOLENAARSGRAAF

  Nabídněte cenu

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Rumpstad stroje na zpracování půdy, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Rumpstad stroje na zpracování půdy, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Rumpstad stroje na zpracování půdy (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.