Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sävsjö zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sävsjö zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Sävsjö zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Sävsjö 18,4 R38, Dvojitá kola

  Sävsjö 18,4 R38

  Dvojitá kola

  Švédsko, Hos Kund

  11 177 CZK
 • Sävsjö 18.4-38, Dvojitá kola

  Sävsjö 18.4-38Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Dvojitá kola

  Švédsko, Växjö

  50 295 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Sävsjö zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Sävsjö zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Sävsjö zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.