Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Saxonia zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Saxonia zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
4 Výsledků hledání v "Saxonia zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Saxonia A 200 COMPACT, Mechanické secí stroje

  Saxonia A 200 COMPACTKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Mechanické secí stroje

  Německo, 25578 Daegeling

  15 890 CZK
 • Saxonia A200, Další secí stroje a příslušenství

  Saxonia A200

  Další secí stroje a příslušenství

  Nizozemí, Valthermond, Nederland

  26 933 CZK
 • Saxonia A 201, 1998, Mechanické secí stroje

  Saxonia A 201Konfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 300

  Mechanické secí stroje
  1998
  Nizozemí, -

  40 400 CZK
 • Saxonia 31 PIJPS ZAAIMACHINE, Sázecí stroje

  Saxonia 31 PIJPS ZAAIMACHINE

  Sázecí stroje

  Nizozemí

  25 586 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Saxonia zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Saxonia zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Saxonia zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.