Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty ScanStone zařízení pro pěstování brambor z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky ScanStone zařízení pro pěstování brambor si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zařízení pro pěstování brambor provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "ScanStone zemědělská technika"
 • ScanStone 4215, 2008, Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  ScanStone 4215

  Zařízení pro pěstování brambor - Jiné
  2008
  Dánsko
  7d

  574 254 CZK
 • ScanStone UN4213 5 SDH, 2010, Další stroje na zpracování půdy a příslušenství

  ScanStone UN4213 5 SDHObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 150

  Další stroje na zpracování půdy a příslušenství
  2010
  Dánsko, DK, Roedkaersbro, 8840

  689 188 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii ScanStone zařízení pro pěstování brambor, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie ScanStone zařízení pro pěstování brambor, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie ScanStone zařízení pro pěstování brambor (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.