Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Sine zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Sine zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
2 Výsledků hledání v "Sine zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Sine 9000, 2015, Mechanické secí stroje

  Sine 9000Konfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 900, Vyrobeno ve státě: EE

  Mechanické secí stroje
  2015
  Finsko, sievi

  242 397 CZK
 • Sine 3000 rikkaäes kylvökoneella, 2015, Mechanické secí stroje

  Sine 3000 rikkaäes kylvökoneellaKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 300, Celková hmotnost: 250, Vyrobeno ve státě: EE

  Mechanické secí stroje
  2015
  Finsko, sievi

  94 266 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Sine zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Sine zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Sine zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.