Počet inzerátů: 2

Soukkio zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Soukkio zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Soukkio zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Soukkio perhosaura 320, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Soukkio perhosaura 320Provozní šířka: 320

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Finsko, Lapua

  88 120 CZK
 • Soukkio 3400, 2012, Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Soukkio 3400Konfigurace pohonu: Namontovaný, Provozní šířka: 3400

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice
  2012
  Finsko, Lohja

  167 862 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Soukkio zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Soukkio zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Soukkio zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.