Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Stama silniční a sněhové stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Stama silniční a sněhové stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz silniční a sněhové stroje provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 1 / 1
inzeráty/stránka
1 Výsledků hledání v "Stama zemědělská technika"
  • Stama 125cm Sneskraber., Další silniční a sněhové stroje

    Stama 125cm Sneskraber.Konfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 125

    Další silniční a sněhové stroje

    Dánsko

    21 084 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Stama silniční a sněhové stroje, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Stama silniční a sněhové stroje, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Stama silniční a sněhové stroje (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.