Počet inzerátů: 2

Stama zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Stama zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Stama zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
inzeráty/stránka
 • Stama 125cm Sneskraber., Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Stama 125cm Sneskraber.Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

  Sněžné pluhy, přední sněhové radlice

  Dánsko, Spøttrup

  10 301 CZK
 • Stama 125cm Sneskraber., Další silniční a sněhové stroje

  Stama 125cm Sneskraber.Konfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 125

  Další silniční a sněhové stroje

  Dánsko

  20 603 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Stama zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Stama zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Stama zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.