Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Structural zařízení pro pěstování brambor z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Structural zařízení pro pěstování brambor si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zařízení pro pěstování brambor provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Structural zemědělská technika"
 • Structural 40 Potatissättare, 2000, Sázecí stroje na brambory

  Structural 40 PotatissättareKonfigurace pohonu: S návěsem, Pracovní šířka, řádky: 4

  Sázecí stroje na brambory
  2000
  Švédsko, Ängelholm

  783 589 CZK
 • Structural PM40 Potatissättare, 2009, Sázecí stroje na brambory

  Structural PM40 PotatissättareKonfigurace pohonu: S návěsem, Pracovní šířka, řádky: 4, Cisterna: Ano

  Sázecí stroje na brambory
  2009
  Švédsko, Ängelholm

  1 381 966 CZK
 • Structural -radig sättare, Sázecí stroje na brambory

  Structural -radig sättarePracovní šířka, řádky: 2

  Sázecí stroje na brambory

  Švédsko, Ängelholm

  14 247 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Structural zařízení pro pěstování brambor, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Structural zařízení pro pěstování brambor, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Structural zařízení pro pěstování brambor (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.