Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Svecia stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Svecia stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Svecia zemědělská technika"
 • Svecia PSP1000, Lis na hranaté balíky

  Svecia PSP1000Konfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Lis na hranaté balíky

  Lotyšsko, Jaunrauna

  57 223 CZK
 • Svecia PSP1000, Lis na hranaté balíky

  Svecia PSP1000

  Lis na hranaté balíky

  Lotyšsko, Jaunrauna

  37 973 CZK
 • Svecia PL1000, Lis na hranaté balíky

  Svecia PL1000

  Lis na hranaté balíky

  Lotyšsko, Jaunrauna

  63 568 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Svecia stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Svecia stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Svecia stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.