Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty TimTec stroje na zpracování půdy z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky TimTec stroje na zpracování půdy si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na zpracování půdy provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "TimTec zemědělská technika"
 • TimTec 4,5 M, Brány

  TimTec 4,5 MKonfigurace pohonu: S návěsem, Provozní šířka: 450

  Brány

  Finsko, Övermalax

  141 644 CZK
 • TimTec 5000, Brány

  TimTec 5000Konfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Provozní šířka: 500

  Brány

  Finsko, iisalmi

  153 749 CZK
 • TimTec 6000, 2002, Brány

  TimTec 6000Konfigurace pohonu: S návěsem, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Počet předchozích majitelů: 1, Provozní šířka: 600

  Brány
  2002
  Finsko

  150 372 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii TimTec stroje na zpracování půdy, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie TimTec stroje na zpracování půdy, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie TimTec stroje na zpracování půdy (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.