Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Trimo stroje a zařízení pro živočišnou výrobu z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Trimo stroje a zařízení pro živočišnou výrobu si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro živočišnou výrobu provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledků hledání v "Trimo zemědělská technika"
 • Trimo 10 hk, Násypky, fukary a dopravníky

  Trimo 10 hkObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 2

  Násypky, fukary a dopravníky

  Dánsko, Egtved

  5 451 CZK
 • Trimo S 5000TR suge/tryk blæser, 2004, Násypky, fukary a dopravníky

  Trimo S 5000TR suge/tryk blæserObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

  Násypky, fukary a dopravníky
  2004
  Dánsko, Høng

  181 690 CZK
 • Trimo S 5000 T, 2005, Násypky, fukary a dopravníky

  Trimo S 5000 TObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Násypky, fukary a dopravníky
  2005
  Dánsko, Egtved

  101 747 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Trimo stroje a zařízení pro živočišnou výrobu, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Trimo stroje a zařízení pro živočišnou výrobu, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Trimo stroje a zařízení pro živočišnou výrobu (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.