Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Unifarm stroje na sklizeň pícnin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Unifarm stroje na sklizeň pícnin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje na sklizeň pícnin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 6 / 6
inzeráty/stránka
6 Výsledků hledání v "Unifarm zemědělská technika"
 • Unifarm CM 166, Žací stroje

  Unifarm CM 166Provozní šířka: 160

  Žací stroje

  Německo, Werne

  20 428 CZK
 • Unifarm 186, Žací stroje

  Unifarm 186Provozní šířka: 186

  Žací stroje

  Německo, Rinteln

  20 266 CZK
 • Unifarm CR330, Řádkovače

  Unifarm CR330

  Řádkovače

  Německo, -

  35 127 CZK
 • Unifarm, Obraceče a shrabovače sena

  UnifarmKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Stav zadních pneumatik: WorkingWidth%, : Accessories

  Obraceče a shrabovače sena

  Švédsko, Karlstad

  49 737 CZK
 • Unifarm 3.3, 2004, Řádkovače

  Unifarm 3.3Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4, Stav zadních pneumatik: Accessories%

  Řádkovače
  2004
  Švédsko, Nyköping

  49 737 CZK
 • Unifarm 3 M, Řádkovače

  Unifarm 3 MKonfigurace pohonu: Namontovaný, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 2, Stav zadních pneumatik: WorkingWidth%, : Accessories

  Řádkovače

  Švédsko, Lenhovda

  35 527 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Unifarm stroje na sklizeň pícnin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Unifarm stroje na sklizeň pícnin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Unifarm stroje na sklizeň pícnin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.