Počet inzerátů: 2

Varsta zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Varsta zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Varsta zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Varsta Teho-Varsta1200, Sklízecí řezačka

  Varsta Teho-1200Konfigurace pohonu: Namontovaný, Provozní šířka: 120

  Sklízecí řezačka

  Finsko, Jyväskylä

  39 869 CZK
 • Varsta 1250, Sklízecí řezačka

  Varsta 1250Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3, Počet předchozích majitelů: 1, Provozní šířka: 125

  Sklízecí řezačka

  Finsko

  20 767 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Varsta zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Varsta zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Varsta zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.