Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Visser stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Visser stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledků hledání v "Visser zemědělská technika"
 • Visser OM-600/ T60 pick up scooter for potatoes, Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Visser OM-600/ T60 pick up scooter for potatoesPoslední kontrola: Prodloužená kabina, Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Pracovní šířka, řádky: 60, Vyrobeno ve státě: NL

  Zařízení pro pěstování brambor - Jiné

  Nizozemí

  Nabídněte cenu
 • Visser KB-11, 1995, Dopravníky a plniče

  Visser KB-11Vyrobeno ve státě: NL

  Dopravníky a plniče
  1995
  Nizozemí, Lage Zwaluwe

  121 594 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Visser stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Visser stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Visser stroje a zařízení pro zpracování a skladování zemědělských plodin (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.