Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Vistech zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Vistech zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
3 Výsledků hledání v "Vistech zemědělská technika"
inzeráty/stránka
 • Vistech viska, pneuma ja hydropneumakoneet, 2015, Mechanické secí stroje

  Vistech viska, pneuma ja hydropneumakoneetObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 2400, Vyrobeno ve státě: AT

  Mechanické secí stroje
  2015
  Finsko, sievi

  24 240 CZK
 • Vistech VT 3.15 pneumaattinen, 2016, Mechanické secí stroje

  Vistech VT 3.15 pneumaattinenProvozní šířka: 700, Vyrobeno ve státě: AT

  Mechanické secí stroje
  2016
  Finsko, Sievi

  57 906 CZK
 • Vistech VT 2.9 Viska, Mechanické secí stroje

  Vistech VT 2.9 ViskaObecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5, Provozní šířka: 4x4 / x 2 (volitelně)

  Mechanické secí stroje

  Finsko, Sievi

  24 240 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Vistech zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Vistech zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Vistech zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.