Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku

  Výsledky vyhledávání

  Prohlédněte si inzeráty VPM silniční a sněhové stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky VPM silniční a sněhové stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz silniční a sněhové stroje provedete seřazení.
  Zobrazuji: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledků hledání v "VPM zemědělská technika"
  • VPM 1000, Sypače písku a soli

   VPM 1000

   Sypače písku a soli

   Dánsko, Hadsten

   105 375 CZK
  • VPM 1000, 2012, Sypače písku a soli

   VPM 1000Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 3

   Sypače písku a soli
   2012
   Dánsko, Hadsten

   69 039 CZK
  • VPM 1100, 2010, Sypače písku a soli

   VPM 1100Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 5

   Sypače písku a soli
   2010
   Dánsko, Hadsten

   35 609 CZK

  Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii VPM silniční a sněhové stroje, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie VPM silniční a sněhové stroje, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

  Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie VPM silniční a sněhové stroje (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.