Počet inzerátů: 4

Wedholms zemědělská technika

Prohlédněte si inzeráty Wedholms zemědělská technika z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Wedholms zemědělská technika si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz zemědělská technika provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka
 • Wedholms Milchkühltank 5000 Liter, 2014, Dojírny a dojicí zařízení

  Wedholms Milchkühltank 5000 Liter

  Dojírny a dojicí zařízení
  2014
  Německo

  452 707 CZK
 • Wedholms DF713, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF713Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  26 934 CZK
 • Wedholms DF713, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF713

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  17 956 CZK
 • Wedholms DF825AD, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF825AD

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  41 863 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Wedholms zemědělská technika, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Wedholms zemědělská technika, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Wedholms zemědělská technika (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.