Výsledky vyhledávání

Prohlédněte si inzeráty Wedholms stroje a zařízení pro živočišnou výrobu z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Wedholms stroje a zařízení pro živočišnou výrobu si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz stroje a zařízení pro živočišnou výrobu provedete seřazení.
Zobrazuji: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledků hledání v "Wedholms zemědělská technika"
 • Wedholms 6000 Liter, 2013, Dojírny a dojicí zařízení

  Wedholms 6000 Liter

  Dojírny a dojicí zařízení
  2013
  Německo

  540 420 CZK
 • Wedholms DF713, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF713Obecný stav /1-5/ (čím lepší stav, tím vyšší číslo zadejte): 4

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  28 615 CZK
 • Wedholms DF713, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF713

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  19 077 CZK
 • Wedholms DF825AD, Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Wedholms DF825AD

  Zařízení pro chlazení a skladování mléka

  Lotyšsko, Jaunrauna

  44 477 CZK

Zde je kompletní přehled použité zemědělské techniky zařazené v podkategorii Wedholms stroje a zařízení pro živočišnou výrobu, které se nabízejí na prodej. Inzeráty, které vás zaujmou, můžete porovnat mezi sebou nebo si je můžete přidat do oblíbených. Výběr provedete klepnutím na zaškrtávací políčko, hned vedle obrázku použitého stroje z kategorie Wedholms stroje a zařízení pro živočišnou výrobu, který se vám zdá zajímavý. Požadovanou akci dokončíte kliknutím na jednu z výše uvedených možností. Pokud chcete upravit vaše hledání, prosím vraťte se na začátek stránky a použijte volbu "Nové vyhledávání".

Nezapomeňte navštěvovat Mascus pravidelně, protože nové inzeráty s použitými stroji z podkategorie Wedholms stroje a zařízení pro živočišnou výrobu (ale také další použitá zemědělská technika) se zde objevují každý den. Nejnavštěvovanější podkategorie jsou: traktory, kombajny, přívěsy nebo čtyřkolky.