RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Prohlédněte si inzeráty Baastrup komunální stroje z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Baastrup komunální stroje si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz Baastrup komunální stroje provedete seřazení.
2 výsledky
Filtrovat podle
Save searchUložit vyhledávání
Listing viewListing view
Komunální technika remove filterbaastrup remove filter
Baastrup ETS18 med 26,5" hjul og tempo 40 godkendtImages10

Další komunální stroje • 2024 • Tønder, DK • Bimpel Maskiner

727 590 CZK
FavoriteOblíbená
Baastrup ETS18Images4

Další komunální stroje • 2020 • Roslev, DK • KS Maskiner

Nabídněte cenu
FavoriteOblíbená

Nemůžete najít to, co hledáte?

1 / 1

Zde je seznam použité komunální techniky z podkategorie Baastrup komunální stroje, která se nabízí k prodeji. Inzeráty, splňující vaše očekávání můžete přidat do oblíbených nebo porovnat různé nabídky. Zpřesnit výsledky vyhledávání nebo změnit váš dotaz můžete volbou Nové vyhledávání, která se nalézá na začátku této stránky. Ve vyhledávacím formuláři pak vyplňte údaje jako značka, model, cena nebo stát, tím se vám zobrazí požadované inzeráty z podkategorie Baastrup komunální stroje.

Mascus je největší online trh pro prodej a nákup použité techniky, nejen z podkategorie Baastrup komunální stroje, ale také s další komunální a zahradnickou technikou. Máte-li jakékoli otázky týkající se nákupu a prodeje komunální techniky (např. kompaktní traktory, sekačky, zametací stroje, příslušenství ke komunálním strojům, užitková vozidla a další komunální stroje a zahradní technika), prosím neváhejte kontaktovat Mascus CZ.