Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 24 978

  Nákladní vozy

  Níže je Vám k dispozici kompletní přehled použitých vozů, která je v kategorii nákladní vozy na prodej. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro vyhledání konkrétního vozu v kategorii nákladní vozy, nebo pro nalezení jiného typu ojetého vozidla.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Kvalitní Ojeté nákladní vozy

  Mascus.cz je nejvetší internetový obchodní server s použitou technikou a zarízením. Naleznete zde všechny vyrábené typy ojetých nákladních vozu - skrínové, chladírenské, plachtové, s výklopnou bocnicí, se snímatelnou nástavbou, sklápece, vozy na prepravu kmenu, kontejneru, cisterny a mnohé další

  Nakupování ci prodej na Mascus je velice jednoduché. Kontaktujte prímo prodávajícího a promluvte si s ním o všem, co potrebujete vedet. Mascus do toho jednání nijak nezasahuje.

  Nabídka ojetých nákladních vozu na Mascus

  Na stránkách Mascus naleznete všechny známé znacky ojetých nákladních vozu vcetne oblíbených znacek Volvo, Scania, Mercedes-Benz, MAN, daimler-benz, Iveco, Renault, Daf, Sisu, Tatra, Liaz a mnoho dalších. Prosíme, využijte vyhledávac výše k zobrazení kompletní nabídky ojetých nákladních vozu na prodej umístené na Mascus. Mužete je dále trídit podle znacky, roku výroby, ceny, konfigurace náprav, výkonu motoru atd.

  Mužete si také nechat zobrazit inzeráty vložené behem posledních 24 hodin ci behem posledních 7 dní.
  Prosím, podívejte se také na seznam všech dostupných znacek, seznam všech hlavních výrobcu nákladních vozu, variant modelu, a také na komplexní seznam nákladních vozu, které jsou k dispozici na Mascus.

  Hledáte-li ojetý nákladní vuz,  Mascus momenálne nabízí tisíce ojetých nákladních vozu ruzného stárí a poctem najetých kilometru

  Jak mužete koupit ci prodat Ojetý nákladní vuz na Mascus?

  Pokud jste si na Mascus našli vyhovující ojetý nákladní vuz, prosíme, použijte kontaktní informace, které jsou na každé karte ojetého nákladního vozu a kontaktujte prodávajícího prímo. Každý inzerát obsahuje detailní kontaktní informace na prodejce: jméno, název spolecnosti a podrobné kontakty. Až zkontaktujete prodávajícího, prosíme, uvedte jako zdroj kontaktu Mascus aby si overil výhody plynoucí z inzerování na  našich stránkách.

  Abyste mohli na Mascus prodávat ojeté nákladní vozy, nejdríve se zaregistrujte jako Soukromá osoba ci jako Prodejce/firma. Registrace Vám zabere asi minutu. Získáte prístupové heslo pro vkládání inzerátu na Mascus. Pokud casteji obchodujete s ojetými nákladními vozy, jejich náhradními díly ci príslušenstvím, zaregistrujte se jako Prodejce/firma. Jakmile bude Vaše registarce overena (vetšinou do 24 hodin), mužete zacít na Mascus vkládat inzeráty s ojetými nákladními vozy ci jakýmikoli jinými ojetými stroji. Obchodníkum s ojetou technikou navíc nabízíme další speciální balícky služeb.

  Pokud máte jakékoliv dotazy ohledne prodeje Vašich použitých stroju, náhradních dílu a dalšího príslušenství, prosíme, kontaktujte našeho regionálního zástupce:hubacek@mascus.cz .

  Použité nákladní vozy