Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 9 262

  Přívěsy

  Níže je Vám k dispozici kompletní přehled použitých vozů, která je v kategorii přívěsy na prodej. Použijte prosím tlačítko "Nové vyhledávání" pro vyhledání konkrétního vozu v kategorii přívěsy, nebo pro nalezení jiného typu ojetého vozidla.

  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  O našich skrínových prívesech

  At hledáte prívesy pro bežné užívání, pro prepravu hospodárských zvírat, pro soukromé ci komercní úcely, naše široká nabídka prívesu Vás jiste uspokojí. Nescetný pocet typu a variací prívesu, jiste uspokojí vaše požadavky. Jednoduchým zpusobem si mužete z celé databáze zobrazit práve ty inzeráty, které vás zajímají. Výsledný seznam si mužete seradit podle parametru stroju.

  Široká nabídka skrínových prívesu

  Mascus je pravdepodobne nejvetší online prodejce ojetých prívesu. Naše stránky obsahují mnoho druhu prívesu, zahrnující modely takrka z celé Evropy. Cokoliv hledáte, stací jednoduše vyhledávaci Mascus zadat požadované parametry a obratem se Vám ukáže aktuální nabídka. Neváhejte a zkuste si najít ojetý príves podle vašich predstav.

  Mascus zahrnuje všechny známé znacky prívesu, jako je treba Krone, Schmitz, Narko, MST, Triton a Bookmann.  Pro zobrazení všech inzerátu prívesu použijte náš vyhledávac. Mužete vyhledávat podle druhu vozidla, znacky, zeme nebo podle roku výroby.

  Nákup i prodej prívesu je na Mascusu jednoduchý. Každý inzerát vás nasmeruje prímo na prodejce a tudíž na Mascusu nejsou žádné komisní poplatky za prodej. Naše stránky momentálne obsahují tisíce ojetých prívesu ruzných druhu a variant.

  Jak mohu prodat nebo koupit ojetý príves nebo skrínový príves?

  Pokud chcete prodat váš ojetý príves, zaregistrujte se jako „Soukromá osoba“. Registrace je zdarma a zabere vám jen chvilku casu. Pokud obchodujete s ojetými prívesyi, nebo pokud máte více prívesu na prodej, zaregistrujte se prosím jako „Prodejce / Firma“.

  Vaše registrace bude nejpozdeji do 24 hodin potvrzena a poté hned mužete zacít inzerovat vaše ojeté prívesy na stránkách Mascus. Soukromá inzerce je pro první inzerát zdarma a každý další je placen bankovním prevodem. Prodejci mají možnost využít našich speciálních cenových balícku.

  Pokud máte dotazy ohledne inzerce prívesu nebo jejich soucástí, kontaktujte nás prosím na emailu hubacek@mascus.cz nebo na telefonu 608 / 11 22 95.

  How do I buy a box trailer or second hand trailer?

  Každý inzerát ojetého prívesu obsahuje mimo jiné i kontakt na prodejce, celé jméno, název a adresu spolecnosti, telefonní a emailové spojení. Pokud máte nejaké dotazy ohledne prívesu, smerujte je prímo na prodejce. Pamatujte, že Mascus je pouze inzertní server a s prodejem jednotlivých stroju nemá žádné docinení!