Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 381

  Použité Komatsu mini rýpadla < 7t k prodeji

  Prohlédněte si inzeráty Komatsu mini rýpadla < 7t z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Komatsu mini rýpadla < 7t si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz mini rýpadla < 7t provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Značka Komatsu, rýpadla, mini bagry a další stroje tohoto výrobce.

  Komatsu Ltd., je japonská společnost vyrábějící stroje a těžební zařízení. Tento výrobce je dobře známý svými kvalitními stroji pro různé výkopové práce a bagrování. Mini bagry Komastu jsou perfektním nástrojem na stavební práce, kde už vám lopata nestačí, ale zároveň nepotřebujete velké výkonné rýpadlo. Řada kompaktních strojů Komatsu se skládá z mnoha typů kompaktních rýpadel, tak zvaných mini bagrů a nakladačů.

  Mini r ýpadla (mini bagry) Komatsu

  Mini bagry Komatsu lze použít jak pro výkopové práce, tak pro nakládku materiálu. Vzhledem ke svým rozměrům jsou tyto mini bagry ideální pro práci v malých, uzavřených prostorách. Bagry Komatsu jsou poháněné dieslovými motory, které dodávají sílu hydraulickým systémům pro kopací a nakládací práce. Bagry Komatsu mohou být vybavené lehkou ochrannou konstrukcí pro obsluhu, nebo mohou mít komfortní kabinu. Všechny modely nabízejí dobrou stabilitu a ovladatelnost na všech typech staveb.

  Nejmenší typem mini rýpadla  Komatsu je model 8.5 hp PC09-1. Váží asi jednu tunu, s kapacitou lžíce více než 0.02 m3 a schopností kopat až do hloubky 1.5 m, model PC09-1 je ideální do těch nejmenších prostorů a je často využíván pro různé terénní úpravy. Použité mini rýpadla PC09-1s se na evropském trhu prodávají za méně než 11 000 Eur. Na druhém konci stupnice je mini bagr, s hmotností přibližně pěti tun. Jedná se o model PC50MR-2 s výkonem 39 hp a schopností kopat až do hloubky 3.8 m. Tento mini bagr Komatsu nabízí výhody kompaktního rýpadla s výkonem, který se blíží jeho větším bratrancům. Mezi modely PC09-1 a PC50MR-2 nabízí Komatsu osm středně velkých modelů mini rýpadel.

  Mini bagry Komatsu také mohou být vybavené řadou pomocných nástrojů, které dále rozšiřují jejich možnosti. Mezi ně patří různé pneumatické kladiva, nůžky, magnety, drapáky, vrtáky, závěsy a další speciální nástavce.