Počet inzerátů: 187

CASE rýpadlo-nakladače

Prohlédněte si inzeráty CASE rýpadlo-nakladače z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky CASE rýpadlo-nakladače si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz rýpadlo-nakladače provedete seřazení.
Čtěte dále Zavřít
inzeráty/stránka

Rýpadlo-nakladače Case

Case je předním výrobcem velkých zemědělských a stavebních strojů více než 100 let. Na konci padesátých let firma Case navrhla a vyrorobila první rýpadlo-nakladač na světě, Model 320. Tento rýpadlo-nakladač, neboli traktorbagr byl prvním z mnoha modelů, které se objevily později.

Jak firma Case rostla, získávala respekt pro své výtečné výrobky a tak začala navrhovat další a další modely rýpadlo-nakladačů. V současnosti nabízejí na výběr z 5 modelů. Např. série 580 a 590, která poskytuje optimální výkon.

Špičkové modely rýpadlo-nakladačů Case

Rýpadlo-nakladač 580M Series 3 je nejmenší z nabídky firmy Case. Disponuje motorem o výkonu 84 koňských sil a váží přes 5 890 kilogramů. Díky motoru Case řady III má tento rýpadlo-nakladač příznivou spotřebu paliva. Je vybavený čtyřstupňovou převodovkou a dokáže provádět výkopové práce až do hloubky 4,3 metru. Rýpadlo-nakladač 580 Super M Series 3 je o něco větší než standardní model 580. Váží 6.440 kilogramů a má výkon 91 koňských sil. Maximální hlouba výkopu je 4,4 metru. Třetím rýpadlo-nakladačem z této série je model 580 Super M+ Series 3. Tento rýpadlo-nakladač váží téměř 6.800 kilogramů a má výjimečný výkon.

Nové modely vyráběné firmou Case zahrnují modely 590 Super M a 590 Super M+ Series 3. Tyto dva stroje mají dieselové motory o výkonu 108 koňských sil (82 kW). Oba dokáží provádět výkopové práce až do hloubky 4,9 metru. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma traktorbagry je velikost rýpací lžíce. Model Super M+ má kapacitu 1 kubický metr, zatímco Super M zvládne až 1,4 metru.

Case je předním výrobcem rýpadlo-nakladačů, které nabízejí silný motor a vynikající výkon. Všechny modely jsou vybavené speciálním hydraulickým ovládáním, takže se snadno a jednoduše ovládají. Mohou být také vybavené stabilizátory, což jim umožňuje rychlejší manévrování například při otáčení se.