Vyhledávání použitého zařízení

Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 1 097

  Manitou teleskopické manipulátory

  Prohlédněte si inzeráty Manitou teleskopické manipulátory z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Manitou teleskopické manipulátory si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz teleskopické manipulátory provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Teleskopické manipulátory Manitou

  V roce 2002 oslavila značka Manitou 30 let vynikající kvality svých výrobků ve Velké Británii a v Irsku. V těchto zemích nabízí tuto značku síť 150 dealerů. Sídlo společnosti je ve městě Verwood v hrabství Dorset. Firma je hrdá na svojí produkci adaptivních strojí, zaměřující se na tři hlavní trhy: stavebnictví, zemědělství a průmyslu.
  Modelová řada teleskopických manipulátorů Manitou MANISCOPIC nabízí nejširší škálu výkonných a všestranných strojů nejvyšší kvality. Řada teleskopických manipulátorů série MRT nabízí stroje o zdvihu v rozmezí 14 až 30 metrů. Říká se, že série MRT je nejvšestrannější manipulátor na trhu. Jsou schopné manipulovat s nákladem od 3,2 do 5 tun. Model MRT3050 má maximální zdvih 30 metrů a maximální nosnost 5 tun.

  Špičkové modely teleskopických manipulátorů Manitou

  Série BT nabízí teleskopické manipulátory pro práce ve stísněném prostoru. Tyto modely mají šířku méně než 1.5m a nabízejí zákazníkům nosnost od 2 do 2.5 tuny.
  Řada Twisco způsobila doslova převrat mezi manipulátory. Tyto modely nabízí nosnost mezi 1,2 až 2,0 tunami a zdvih až do výšky 4 metrů.

  Řada MVT nabízí zdvih 6 metrů a nosnost mezi 2,8 až 6,5 tunami, resp. 7 tun pro větší z modelů.

  V sérii MT naleznete modely o maximálním zdvihu 14 až 18 metrů. K dispozici je množství doplňků a nástavců pro optimalizaci pracovní doby a zvýšení produktivity. Zbývá zmínit také sérii MLT a MLA. Firma Manitou je pokládá za nejmodernější teleskopické manipulátory na současném trhu. Tyto manipulátory dokážou zvednout náklad o váze od 2,3 do 4,5 tunu do výše 5 až 10 metrů.