Mascus spouští internetovou obchodní aplikaci pro Facebook !

Mascus, přední světový on-line inzertní portál s použitými stavebními stroji, zemědělskou technikpu, nákladními automobily, přívěsy a vysokozdvižnými vozíky nyní pomáhá svým zákazníkům prezentovat jejich nabídku na jejich firemní stránce na Facebooku.

Facebook se stal pro firmy v průběhu let důležitým marketingovým kanálem. Sdílejí zde prostřednictvím své firemní stránky různé aktuality, zprávy, fotografie a tím přibližují své zákazníky a fanoušky blíže k životu společnosti a podrobněji je informují o služnách a produktech, které poskytují.

"Výrobci, prodejci, obchodníci těžkých strojů a nákladních automobilů jsou rovněž evidují možnosti, které Facebook přináší pro jejich podnikání. Stále více a více se připojilo k sociálním platformám pro prezentaci a sdílení zpráv o jejich společnosti. Mascus se rozhodl pomoci svým zákazníkům vybudovat ještě více zajímavé a atraktivní Facebook stránky spuštěním internetové obchodní aplikace. "vysvětluje Tim Scholte, generální ředitel Mascus.

Internetová obchodní aplikace umožňuje prodejcům zobrazovat jejich kompletní nabídku použité techniky a nákladních automobilů přímo na jejich firemní stránce na Facebooku bez práce navíc!

Snadná instalace, automatický přenos vašich inzerátů do Vašeho webového shopu na Facebooku!

Instalace webového obchodu na vaší stránce na Facebooku je jednoduchá a může jí snadno provést jakékoli správce stránek. Internetový obchod je automaticky aktualizován z Mascus, což znamená, že všechny inzeráty, které se uvádějí na Mascus, jsou automaticky přesměrovány do internetového obchodu na Facebook. S touto aplikací prodejci nabízejí svým fanouškům na Facebooku jednak dodatečný obsah ale zároveň se také více zviditelňují na platformě, kterou lidé mohou sdílet stejně jako jednotlivé stroje či nákladní automobily, které zde viděli v internetovém obchodě.První úspěšná integrace do aktivní obchodní stránky na Facebooku byla provedena pro Pfeifer Heavy Machinery.

Kontakty

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

O Mascus:

Mascus - je on-line inzertní portál nabízející stavební, zemědělské a lesnické stroje, techniku pro manipulaci s materiálem, komunální techniku a nákladní automobily. Mezi produktové řady patří traktory na prodej, přívěsy na prodej, ojeté nákladní vozy na prodej, bagry, skříňové návěsy, mini bagry a rypadla. Mascus umožňuje obchodování s použitými stroji a zařízením rychleji a efektivněji tím, že koncentruje na jednom místě informace o nabídce a poptávce. Všichni obchodníci, výrobci a koncoví uživatelé jsou vítáni s nabídkou svých použitých strojů a zařízení.

Poznámky pro vydavatele:
Tiskový materiál a fotografie:
English www.mascus.com/press