Mascus zpravodaj červen 2014Potřebujete jednoduchou firemní webovou stránku?

Přemýšlíte o jednoduché webové stránce pro vaši firmu s nabídkou vašich strojů? Chcete obnovit své staré firemní webové stránky ale máte obavy, že vás to bude stát čas a peníze?.
Vyvinuli jsme pro vaše potřeby Mini web, jednoduše vygenerované webové stránky na kterých můžete prezentovat svou nabídku strojů, umístit základní informace o vašich službách a firmě a kontaktní formulář. Stačí umístit vaši nabídku strojů na Mascus a ty budou automaticky zobrazeny na vaší webové stránce. Tu je možno i barevně upravit.
Obraťte se na svého zástupce Mascus a získejte Mini web !Ritchie Bros.

Vlastníte stroj a chcete jej prodat? Nebo potřebujete vybavení pro chystaný projekt? Ritchie Bros. Auctioneers každoročně pomáhá stovkám tisíců lidí prodávat a kupovat. Prodávající na Ritchie Bros jsou stejně tak rozmanití jako zařízení, která prodávají. Vítáme Vás na největší světové průmyslové aukci! Máte zájem? Podívejte se na video, nebo navštivte webové stránky Ritchie Bros. website.BAUMA Čína 2014

Největší stavební veletrh na světě - bauma - otevírá své brány v Číně letos v listopadu. V roce 2012 Bauma China měl působivý dopad: 2718 vystavovatelů z 38 zemí a asi 180.000 odborných návštěvníků ze 141 zemí. V roce 2014 pořadatelé očekávají ještě více vystavovatelů i návštěvníků.
Mascus bude přítomen s vlastním stánkem na Bauma China 2014 . Pokud navštívíte výstavu, přijďte se k nám podívat!Přejeme vám krásné léto

Mascus tým Vám přeje krásné léto!
Navštivte nás na různých výstavách po celém světě .Registrace pro zasílání Mascus zpravodaje