Mascus zpravodaj jaro 2015Šťastný Nový rok!

Všechny týmy Mascus z celého světa Vám přejí úspěšný a prosperující Nový rok! Těšíme se z toho, že Vám a Vaší firmě omáháme v obchodování. Na rok 2015 jsme pro Vás připravili řadu skvělých novinek. Děkujeme, že používáte Mascus , Váš on-line trh s použitou technikou.NOVINKA! Podporujte své inzeráty a znásobte své tržby

Chcete zviditelnit konkrétní inzeráty ve výsledcích vyhledávání a urychlit prodej? Mascus nedávno spustil novou várku možností pro lepší zviditelnění Vašich inzerátů. Nyní můžete své inzeráty povýšit ve výsledcích vyhledávání anebo je zvýraznit podbarvením a tím upoutat pozornost kupujících.

Spojte se s místním zástupcem Mascus pro více informací!TVH

TVH je vasim univerzalnim dodavatelem kvalitnich dilu a prislusenstvi na manipulacni techniku, prumyslove stroje a zemedelske zarizeni. Z databazi 21 000 000 znamych referenci a 600 000 dilami na sklade, je TVH vasim "one-stop shopem". Na kazdy vas cenovy pozadavek, objednavku nebo technickou otazku dostanete rychlou odpoved z vaseho prodejniho a technickeho oddeleni. Nase spolocnost neustale rozsiruje svou skalu produktu sledujic nejnovsi trendy a hledajic nove partnerske spolecnosti, aby vam zabezpecila kompletni nabidku vseho, co potrebujete. Navstivte nasi internetovou stranku nebo si prohlednete nase firemni videoINTERMAT JE ZA ROHEM!

S 1 500 vystavovateli z 37 zemí bude INTERMAT 2015 bezesporu nejnavštěvovanější událostí roku ve stavebnictví!!

Předpokládaných více než 200 000 návštěvníků očekává, že na 375 000 metrech čtverečních výstavní plochy, včetně demo ploch o rozloze 30 000 metrů čtverečních, ročník 2015 slibuje nabídnout vysokou úroveň kreativity a mimořádnou událost v oblasti propagace stavebních materiálů, průmyslových strojů a společností, které je používají. Jednou z nových událostí tohoto ročníku 2015 je představení World of Concrete Evropy (MS Europe) sdružující celé betonářské odvětví a jeho kompletní sortiment produktů.

Zajistěte si VOLNÝ VSTUP na INTERMAT nyní díky propagačnímu kódu "PARTMASCUS”Registrace pro zasílání Mascus zpravodaje