18.04.2012

Nový web pro mobilní telefony urcený zákazníkum Mascus

Mascus, nejrychleji rostoucí inzertní portál na světě pro prodej dopravních vozidel, stavebních strojů, zemědělské, lesnické techniky a manipulačního zařízení, je nyní po spuštění nového mobilního webu pro své zákazníky a obchodníky ještě dostupnější.

Nový mobilní web je určen ke zvýšení dostupnosti a bude přínosem pro dealery i zákazníky tím, že poskytuje snadno přístupný portál, který je možné prohlížet na mobilních zařízeních. To umožňuje všem zákazníkům a obchodníkům přístup na Mascus i během cest.

Obchodníkúm a prodejcům m.mascus.com Mobile umožňuje na mobilních zařízeních jako jsou chytré telefony sledovat, aktualizovat a udržovat jejich profil na Mascus, spravovat online obsah a kdykoliv hledat v největší celosvětové databáz nových i použitých strojů. Pomocí speciálně vyvinutého software, který přesměruje prohlížeč přímo na internetové stránky, dealer Mobile umožňuje prodejcům kdykoliv nabídnout své zásoby podle momentálních potřeb jejich místního obchodního zástupce. To umožňuje okamžitý přístup k jejich nabídce a online ji kdykoliv a kdekoliv.aktualizovat či přesouvat.

Je to mobilní dostupnost, která dělá nový portál m.mascus.com unikátní. "Uvědomujeme si, že obchodníci jsou často daleko od svých kanceláří a připojení," vysvětluje obchodní ředitel Mascus Rickard Krøtø. "Takže nemusejí čekat, až se dostanou zpátky do své kanceláře a mohou se připojit na mobilní webové stránky i když jsou třeba na cestách. To znamená, že mohou dělat rychlejší rozhodnutí v případě potřeby stejně jako reagovat na dotazy zúčastněných kupujících. Věříme, že nové mobilní webové stránky podpoří prodejce k návštěvě portálu Mascus častěji a že poskytují skutečně aktuální služby pro našim zákazníkům, "dodává.

Mezitím mohou zákazníci mající také přístup na mobilní webové stránky prohlížet inzeráty, které jsou rozděleny do kategorií se snadnou orientací. Když se zákazníci kliknout na seznam, uvidí fotografie prodávaného produktu (až 6), detaily produktu, ceny a informace o umístění. Zákazníci mohou volat prodejce přímo na tel.číslo uvedené přímo u inzerátu.

Závazek neustálého zlepšování

Tento inovativní nový web je součástí neustálého plánovaného zlepšování Mascus pro poskytování komplexních a bezkonkurenčních služeb všem svým zákazníkům. "Mobilní webové stránky posouvají Mascus na novou úroveň tím, že jej činí flexibilnějším pro všechny, kteří tento portál používají," vysvětluje Fredrik Larsson, generální ředitel Mascus.
"Uvědomili jsme si, že je důležité produkovat systém, který je uživatelsky přívětivý, je přístupný bez ohledu na prostředí a který zahrnují mobilní telefony. On-line technologie zahrnují mobilní telefony v čím dál větší míře, takže spuštění webových stránek pro mobilní telefony, které dělají Mascus dostupný na cestách, bylo naším dalším logickým krokem. To je také důkazem plnění našeho závazku neustálého zlepšování, "dodává.

Internetové stránky byly vyzkoušeny a úspěšně se osvědčily, Co se chytré telefony staly standardem a širokopásmové připojení přináší více vzdálených oblastí v dosah internetu, Mascus věří, že nový web si získá velkou oblibu u zákazníků Mascus a dealerů po celém světě. "Mobilní technologie je budoucnost Internetu věříme, že zavedením vlastního mobilního webu jsme na špici technologického pokroku, a že přinášíme zase o něco lepší kvalitu služeb pro naše zákazníky," říká Fredrik Larsson. "Jsme rádi, že se tento web stávátak populární už ve svých začátcích a věříme, že připravíme cestu pro více mobilních aplikací a doplnění našich služeb ve velmi blízké budoucnosti," uzavírá.

Kontakty:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Krøtø, Sales Director, +46 70 660 2780,

O Mascus:

Mascus - Je on-line tobchodní portál se zemědělskými, lesními stroji, manipulační a komunální technikou, stavebnictvími stroji a nákladními vozy. Produktové řady zahrnují tahače, přívěsy na prodej, použité nákladní auta, bagry, skříňové přívěsy, mini rypadla a rypadla. Mascus umožňuje rychlé a účinné obchodování s použitými stroji a zařízením tím, že sbírá na jednom místě informace o nabídce a poptávce. Všichni obchodníci, výrobci a koncoví uživatelé jsou vítáni se svou nabídkou své použitých strojů a zařízení na prodej.
Mascus je obchodní společností Alma Media Corporation.

Poznámky pro vydavatele:
Tiskové materiály a forografie:
English www.mascus.com/press


18.04.2012

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007