Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 651

  CLAAS traktory k prodeji

  Prohlédněte si inzeráty CLAAS traktory z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky CLAAS traktory si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz CLAAS traktory provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Traktory Claas

  Firma Claas je jedním z menších výrobců traktorů, ale to rozhodně neznamená, že jejich traktory nejsou prvotřídní kvality. Ve skutečnosti nabízí značka Claas jedny z nejlepších traktorů na trhu a v nepřeberném množství různých variací. Značka Claas je také velmi dobře známá svojí zákaznickou podporou a dobrými cenami, což z ní dělá jednoho z nejpopulárnějších výrobců zemědělské ale také stavební techniky.

  Špičkové modely traktorů Claas na prodej

  Pokud chcete koupit traktor, značka Claas vám nabízí neuvěřitelnou škálu možností. Přesto, že to je menší výrobce, nabízí v současnosti 11 různých modelů traktorů. Nabídka začíná u malého modelu Nectis s výkonem 99 HP a končí u extrémně výkonného modelu Xerion Trac, který se může pochlubit výkonem 380 koňských sil. Tyto traktory patří mezi ty relativně levnější, ale jejich kvalita je vynikající. Ve většině případů jsou traktory Claas stejně kvalitní nebo ještě lepší, než stroje ostatních výrobců.

  Jediný problém s těmito traktory je podle našich zjištění poskytnutá záruka. Ne vždy uzná výrobce záruku nebo opraví co je nezbytné. Když kupujete použitý traktor, tak však většinou už stroj v záruce stejně nebývá. Jelikož je kvalita těchto strojů opravdu vysoká, tak vám nákup použitého traktoru Claas můžeme jenom doporučit. Nějaké použité traktory značky Claas určitě snadno najdete i na stránkách Mascus.