Vyhledávání použitého zařízení Zavřít » Pokročilé vyhledávání

  Umístit poptávku
  Počet inzerátů: 141

  Fiat traktory k prodeji

  Prohlédněte si inzeráty Fiat traktory z celé Evropy, které jsou v seznamu seřazené od nejnovějších po nejstarší. Ojeté stroje značky Fiat traktory si můžete seřadit pouhým stisknutím tlačítka podle značky, roku výroby, ceny, množství hodin práce či země původu. Kliknutím na tento odkaz Fiat traktory provedete seřazení.
  Čtěte dále Zavřít
  inzeráty/stránka

  Traktory Fiat

  Fiat, italská zkratka pro Fabbrica Italiana Automobili Torino (česky: Italská automobilová továrna z Turína), byla založená v roce 1899 a dodnes vyrábí jedny z nejlepších traktorů na trhu. Jedná se o druhého největšího výrobce traktorů na světě (před ním je pouze John Deere). Fiat dosahuje ročního příjmu 60 miliard dolarů ročně a navrhuje a vyrábí různá průmyslová vozidla, od obrněných vozidel a tanků, až po požární vozidla, autobusy atd.

  Modely traktorů Fiat

  Možná jste to nevěděli, ale traktory Fiat patří mezi to nejlepší, co si můžete pořídit. Jak už jsme se zmínili předtím, je tato společnost druhým největším výrobcem traktorů na světě, proto je jasné, že poptávka po jejich kvalitních strojích je značná. Fiat nabízí dvě různé značky traktorů. Existuje značka jednoduše nazvaná Fiat a vedle toho značka Fiatagri. Tyto traktory jsou velmi podobné, ale rozdíl je ve vzhledu a v použitých barvách. Nedávno získal Fiat ocenění nazvané Sima Innovation Awards, za své nové traktory poháněné vodíkem, které se chystá uvést na trh. Traktory Fiat mají vynikající prodejní hodnotu a jsou velmi odolné. Tato společnost také není v žádném nebezpečí velkých finančních ztrát, což je právě teď důležité. Takže náhradní díly budou bez problému dostupné po velmi dlouhou dobu. Proto je určitě dobrý nápad, pořídit si právě traktor značky Fiat.